4.Yıl
soma-dogan-emlak
Doğan Emlak Namazgah Mah. Ordu Sok. No:2/A Soma/Manisa

1994 yılında Mehmet Say tarafından kurulan Doğan Emlak, Soma’da kurulduğu günden bu güne kadar sektöründe öncü bir firma olmuştur. Özellikle emsal değerlendirme ve doğru fiyatlı ürünü hızlı satması ile Soma ve çevresinde ilk akla gelen emlak ofisi olmanın yanı sıra inşaat alanında da son 10 yıldır; vizyon sahibi, modern, sağlam ve inovatif konut projelerine imza atmıştır. Doğan Emlak İnşaat, çeyrek asra varan sektörel deneyiminin yanı sıra sahada çalışan genç ve dinamik ekibi ile gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerinin her türlü gayrimenkul sorununa hızlı çözümler üretmektedir. Kurulduğu günden beri istikrarlı bir şekilde büyüyen Doğan Emlak İnşaat, takım ruhuna, sinerjiye, empatiye, sonuç odaklı çalışmaya ve ticaretin Ahlaki kurallarına sebat etmeye inanmış ve bu değerler doğrultusunda hem müşteri sayısını çoğalmıştır hem de hitap ettiği bölgeyi genişletmiştir.

MİSYON

Müşterilerine çözümler sunarken en kaliteli hizmeti vermek, şirketin öncelikli hedefleri arasındadır. Doğan Emlak İnşaat kaliteli işler çıkarmaya, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve güvenilir bir firma olmaya önem verir.

VİZYON

Kaliteli ve prestijli yaşam alanları sağlamak, güvenilir emlak ve inşaat firması denince ilk akla gelen firma olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmek.